Jesteś tutaj: Home Aktualności Wakacje !!! Znowu są wakacje !!!

Wakacje !!! Znowu są wakacje !!!

24 czerwca 2016 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi w Grójcu odbyła się ulubiona przez wszystkich uczniów akademia z okazji zakończenia roku szkolnego. Udział wzięli zaproszeni goście: Paweł Siennicki – członek Zarządu Powiatu  Grójeckiego, nadkom. Robert Faryna – Komendant Powiatowy Policji, por. Andrzej Ekiel i kpr. Agnieszka Barańska – przedstawiciele Aresztu Śledczego, Bogumił Kocięba – Prezes PCK HDK „Puls”, nauczyciele, rodzice i uczniowie. Uroczystość zaczęła się od wystąpienia Dyrektora Szkoły – Zbigniewa Krawczaka, który podziękował przedstawicielom służb mundurowych  za współpracę z naszym Liceum i podsumował rok szkolny informując, iż 14 uczniów uzyskało świadectwo z biało – czerwonym paskiem, 16 uczniów nagrody, a czterech 100 % frekwencję. Liczna grupa uczniów odebrała nagrody za wyniki w nauce, wolontariat i osiągnięcia w konkursach oraz zaświadczenia z programu Erasmus+. Po wręczeniu wszystkich nagród i okolicznościowych wystąpieniach przybyłych gości uczniowie zaprezentowali program słowno – muzyczno – medialny obrazujący życie przeciętnego, bardzo zapracowanego ucznia. Program przygotowały klasy 1f i 2e pod kierunkiem p. Anny Mocarskiej-Karwan i p. Joanny Kulińskiej-Kusio, chór poprowadziła p. Magdalena Skassa.

P1050142 z2

z3 z4

Po akademii uczniowie otrzymali od wychowawców uprawnione świadectwa i rozpoczęli zasłużone wakacje.

LO Grójec

 

 

logo logrojec

Herb Polski

WE ALL MIGRANTS - PROJEKT

Ranking - PERSPEKTYWY

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2016”.

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2015”.

Szkolny Klub Sportowy

sks

Współpraca z WAT

FUTURE OF HISTORY Project

foh logo

COMENIUS Project

 

ERASMUS Project

sifa

LO Grójec w programie IT-SZKOŁA

E-Laboratorium Matematyczne

Aktualnie Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu
ul. Poświętne 17
05-600 Grójec

tel.: (048) 6642474
fax: (048) 6642489, (048) 6642646
e-mail: logrojec@poczta.fm