Jesteś tutaj: Home Aktualności Nowy projekt rozpoczęty!

Nowy projekt rozpoczęty!

Międzynarodowy projekt Erasmus+  "We are all migrants of this world", został rozpoczęty. Obecnie uczniowie przygotowują się do wizyty uczniów i nauczycieli z Grecji, Portugalii, Hiszpanii i Włoch w Polsce. Nasze L.O. jest koordynatorem projektu, więc pierwsza wizyta będzie miała miejsce w Grójcu w dniach 13-19 listopada tego roku.

Podczas spotkania roboczego nauczycieli w Hiszpanii (9-10 października 2016), zostało wybrane oficjalne LOGO projektu. Z ponad trzydziestu zgłoszeń, w drodze wyborów zwycięzcą został projekt z Portugalii. Drugie miejsce zajęło LOGO Pawła Szulczyka z kl.1d naszej szkoły. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich uczniów, którzy wzięli udział w konkursie, za ich aktywność i kreatywność.

final logo LOGO Pawel Szulczyk

                     I miejsce - Zwycięskie Logo                                                   II miejsce

 

 

logo logrojec

Herb Polski

WE ALL MIGRANTS - PROJEKT

Ogłoszenia

Ranking - PERSPEKTYWY

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2016”.

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2015”.

Szkolny Klub Sportowy

sks

Współpraca z WAT

FUTURE OF HISTORY Project

foh logo

COMENIUS Project

 

ERASMUS Project

sifa

LO Grójec w programie IT-SZKOŁA

E-Laboratorium Matematyczne

Aktualnie Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu
ul. Poświętne 17
05-600 Grójec

tel.: (048) 6642474
fax: (048) 6642489, (048) 6642646
e-mail: logrojec@poczta.fm

 

 

Nasza Lokalizacja