Jesteś tutaj: Home Aktualności STUDNIÓWKA GRÓJECKICH LICEALISTÓW

STUDNIÓWKA GRÓJECKICH LICEALISTÓW

m1 m2

W mroźny i księżycowy wieczór 11 lutego 2017 roku, w wytwornych wnętrzach sali bankietowej Zamku w Osieczku rozpoczął się bal studniówkowy maturzystów z Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Grójcu.

m3 m4

Ponad 160 maturzystów z osobami towarzyszącymi, gronem pedagogicznym i zaproszonymi gośćmi – Dziekanem Dekanatu Grójeckiego ks. Stefanem Kazulakiem, Proboszczem Parafii św. Mikołaja w Grójcu ks. Zbigniewem Sucheckim, Wicestarostą Grójeckim Dariuszem Piątkowskim, Zastępcą Burmistrza Karolem Biedrzyckim, Przewodniczącym Rady Rodziców Adamem Jędrzejczykiem, a także rodzicami – z Przewodniczącą Komitetu Studniówkowego Ewą Rejer na czele rozpoczęło odliczanie stu dni do „upragnionej” MATURY.

 m5 m6

 Wydarzenie uwieczniały firmy Star Media i Pro Arte,  do tańca grał zespół „Aviator”. Na początku głos zabrał Dyrektor Szkoły Zbigniew Krawczak witając wszystkich zebranych gości, nauczycieli, rodziców, a przede wszystkim maturzystów i ich wychowawców: p. Elżbietę Zientę – wychowawcę klasy 3a, p. Marka Knapa – 3b, p. Dorotę Kazanę – 3c, p. Pawła Pośnika – 3d, p. Joannę Kulińską - Kusio – 3e i p. Anetę Oszczak – 3f.

m7 m8

Po życzeniach od zaproszonych gości dla maturzystów i podziękowaniach dla wychowawców i nauczycieli Dyrektor Z. Krawczak i Przewodnicząca E. Rejer wypowiedzieli słowa „Poloneza czas zacząć”. Piękne dziewczęta i przystojni chłopcy ruszyli w rytm melodii z „Pana Tadeusza”, układ choreograficzny do poloneza przygotowały panie Beata Majewska i Kamila Węglarska.

m9 m10

Dyrektor Krawczak życzył młodzieży „Udanej Studniówki i Udanej Matury”. Pierwsze życzenie już się spełniło - Maturzyści swój bal zakończyli o 6 rano tańcząc Poloneza, za spełnienie drugiego życzenia mocno trzymamy kciuki .

m11 m12

m13 m14

 

LO Grójec

 

 

logo logrojec

Herb Polski

WE ALL MIGRANTS - PROJEKT

Ranking - PERSPEKTYWY

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2016”.

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2015”.

Szkolny Klub Sportowy

sks

Współpraca z WAT

FUTURE OF HISTORY Project

foh logo

COMENIUS Project

 

ERASMUS Project

sifa

LO Grójec w programie IT-SZKOŁA

E-Laboratorium Matematyczne

Aktualnie Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu
ul. Poświętne 17
05-600 Grójec

tel.: (048) 6642474
fax: (048) 6642489, (048) 6642646
e-mail: logrojec@poczta.fm