Jesteś tutaj: Home Aktualności Studniówka 2019

Studniówka 2019

        19 stycznia był dniem długo wyczekiwanym przez trzecioklasistów Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Grójcu. Maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi, dyrekcją szkoły, wychowawcami, gronem pedagogicznym i zaproszonymi gośćmi, bawili się w czarujących wnętrzach Zamku w Osieczku. Tak ekscytująca chwila nie mogła obejść się bez wzruszeń oraz refleksji nad szybko upływającym czasem.
IMG 500 IMG 510  kopia
        Pani Dyrektor- Iwona Kwapisz w ciepłych słowach życzyła uczniom samych sukcesów w dorosłym życiu, do którego furtę otworzy egzamin maturalny. Podkreśliła również, że zdobywanie wiedzy jest jedynym kluczem do osiągnięcia nowych możliwości. Na koniec przekazała wszystkim zebranym, aby ten wieczór był niezapomniany i trwał do białego rana.
Następnie uczniowie złożyli podziękowania za przekazywaną wiedzę i duchowy patronat swoim wychowawcom: pani Grażynie Moskal, pani Agacie Sobierajewskiej, pani Magdalenie Sarneckiej-Zys oraz państwu Adzie i Pawłowi Pośnikom.
IMG 615  kopia IMG 1041  kopia
        Słowa do maturzystów skierowali również Starosta Powiatu Grójeckiego Krzysztof Ambroziak, ksiądz dziekan Zbigniew Suchecki i rodzice. Wszyscy życzyli uczniom wspaniałej zabawy i  pozytywnych wyników na egzaminie dojrzałości.
IMG 1052  kopia IMG 1103
        Aby tradycji stało się zadość pani dyrektor Iwona Kwapisz wraz z przewodniczącą Komitetu Studniówkowego panią Agnieszką Stankiewicz otworzyły uroczyście bal słowami: POLONEZA CZAS ZACZĄĆ. W rytm kompozycji Wojciecha Killara uczniowie zatańczyli polski taniec narodowy. Nad układem czuwały Panie Kamila Węglarska i Beata Majewska. Dalszą zabawę uświetnił zespół AVIATOR oraz towarzyszący mu DJ, a niezapomniane chwile uwieczniła firma STAR-MEDIA. Zabawa trwała do samego rana, lecz wszystko co dobre szybko się kończy, aż chciałoby się powiedzieć ,,Trwaj chwilo jesteś piękna".
IMG 49 IMG 59
        To była naprawdę wyjątkowa noc, piękne dziewczyny, przystojni chłopcy, wspaniała muzyka. Za pięć, dziesięć, dwadzieścia lat z sentymentem powtórzymy za Stanisławem Wyspiańskim:  ,,Nikt żywy w kraj młodości raz drugi nie wraca".
IMG 76 IMG 85
Klasa IIIB
 

 

 

logo logrojec

Herb Polski

Ranking PERSPEKTYWY 2019

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2019”.

Impossible becomes possible - young entrepreneurs in action 2019-2020

Energy Storage

WE ALL MIGRANTS - PROJEKT

Szkolny Klub Sportowy

sks

Współpraca z WAT

FUTURE OF HISTORY Project

foh logo

COMENIUS Project

 

ERASMUS Project

sifa

LO Grójec w programie IT-SZKOŁA

E-Laboratorium Matematyczne

Aktualnie Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu
ul. Poświętne 17
05-600 Grójec

tel.: (048) 6642474
fax: (048) 6642489, (048) 6642646
e-mail: logrojec@poczta.fm