Jesteś tutaj: Home Aktualności Unia Europejska jako Unia Gospodarcza - szanse i zagrożenia.

Unia Europejska jako Unia Gospodarcza - szanse i zagrożenia.

W ramach realizowanego programu Comenius, w dniu 11 czerwca 2014r, uczniowie klas I i II naszego liceum wzięli udział w kolejnej debacie. Tym razem odbyła się ona pod hasłem: "Unia Europejska jako Unia Gospodarcza - szanse i zagrożenia." Uczestnicy wyrażali swe poglądy, a widzowie mogli pogłębić swą wiedzę ekonomiczną, a zarazem wyrobić sobie opinię na temat najczęściej pomijany przez młodych ludzi.

Debata była motywacją dla młodzieży do szerszego zainteresowania się gospodarką w kontekście zmian zachodzących w Europie. W dniach 22-28 czerwca, sześcioosobowa grupa uczniów będzie uczestniczyć w wizycie w Niemczech, podczas której będą omawiać wraz ze swymi rówieśnikami z dziesięciu innych krajów europejskich sytuację gospodarczą kraju, sposoby walki z kryzysem ekonomicznym oraz sytuację na rynku pracy. Po przyjeździe do Polski, podzielą się oni zdobytą wiedzą ze swymi kolegami i koleżankami ze szkoły.

 

 

Ranking PERSPEKTYWY 2019

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2019”.

logo logrojec

Herb Polski

WE ALL MIGRANTS - PROJEKT

Szkolny Klub Sportowy

sks

Współpraca z WAT

FUTURE OF HISTORY Project

foh logo

COMENIUS Project

 

ERASMUS Project

sifa

LO Grójec w programie IT-SZKOŁA

E-Laboratorium Matematyczne

Aktualnie Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Adres Szkoły

Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu
ul. Poświętne 17
05-600 Grójec

tel.: (048) 6642474
fax: (048) 6642489, (048) 6642646
e-mail: logrojec@poczta.fm